-5%

Сейф (130х20х14 см.), разборной оружейный сейф на 1 ружье
2 200 ₴
2 090 ₴
- Готово к отправке
- Код: РЗШ-129
+380 (97) 065-97-24
менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики:
- сейф на 1 ружье длиной до 1280 мм.;
- внешние размеры ШхВхГ: 200х1300х139 мм.;
- толщина металла стенок/дверцы: 1 мм,
- ключевой замок -2шт. (в комплекте 4 ключа);
- Вес: 6 кг.;
Розбірні шафи для зброї серії РЗШ підходять для зберігання зброї, спорядження до неї та інших цінностей.
Сейфи цієї серії оснащені двома поштовими замками. Шафи поставляються у розібраному вигляді та збираються за інструкцією протягом 10 хвилин. На задній стінці шафи передбачені отвори для анкерного кріплення до стіни.
Висота до нижньої полиці - 1040 мм, до верхньої - 1140 мм.
У комплект шафи РЗШ-129 входять: бічна панель 2 шт; задня панель 1 шт; рамка 1 шт; полиця 1 шт; горизонтальна панель 2 шт; двері 1 шт; комплект кріплень; 2 замки, встановлені на двері з 2 ключами до кожного; паспорт, інструкція.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Толщина стенок | 1 мм |
| Толщина двери | 1 мм |
| Вид сейфа | оружейные сейфы и шкафы |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 1300 мм |
| Внешняя ширина | 200 мм |
| Внешняя глубина | 139 мм |
| Общие | |
| Вес | 6 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 090 ₴




